Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
Rozpis soutěže
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Tomáš Lorenc
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
38
Starty
MSL Mladší žáci sk. A
03.06. [NC042]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Nový Jičín
48 : 28
3 branek
27.05. [NC037]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Ostrava
44 : 33
3 branek
13.05. [NC032]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Polanka
36 : 25
2 branek
07.05. [NC059]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Karviná A
40 : 32
4 branek
30.04. [NC057]
Nový Jičín - Pepino SKP Fr.-Místek A
26 : 46
3 branek
27.04. [NC052]
Ostrava - Pepino SKP Fr.-Místek A
23 : 39
2 branek
08.04. [NC051]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Kopřivnice
33 : 28
2 branek
02.04. [NC047]
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
41 : 43
2 branek
25.03. [NC044]
Karviná A - Pepino SKP Fr.-Místek A
34 : 39
2 branek
12.11. [NC029]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Karviná A
23 : 25
0 branek
06.11. [NC027]
Nový Jičín - Pepino SKP Fr.-Místek A
9 : 31
2 branek
26.10. [NC022]
Ostrava - Pepino SKP Fr.-Místek A
26 : 36
0 branek
22.10. [NC021]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Kopřivnice
37 : 21
1 branek
08.10. [NC014]
Karviná A - Pepino SKP Fr.-Místek A
42 : 34
0 branek
28.09. [NC012]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Nový Jičín
33 : 12
1 branek
24.09. [NC007]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Ostrava
26 : 29
2 branek
17.09. [NC006]
Kopřivnice - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 22
0 branek
10.09. [NC002]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Polanka
26 : 15
2 branek
MSL Mladší žáci sk. B
15.10. [NE023]
Pepino SKP Fr.-Místek B - Trnávka
46 : 7
6 branek
10.09. [NE002]
Pepino SKP Fr.-Místek B - TJ TŽ Třinec
20 : 16
1 branek
Předchozí kola
jaro - 1 - 14. kolo - výsledky
video
online
SC Bohumín - Poruba
21 : 16
video
online
Karviná - TJ Nový Jičín
26 : 26
video
online
Třinec - Ostrava-Zábřeh
22 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava-Zábřeh
20
19
0
1
693 : 496
38
2
SC Bohumín
20
15
0
5
485 : 378
30
3
Karviná
20
11
1
8
529 : 458
23
4
TJ Nový Jičín
20
7
1
12
395 : 421
15
5
Poruba
20
7
0
13
419 : 428
14
6
Třinec
20
0
0
20
227 : 567
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
229
Lucie Králová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
159
Anežka Farářová
SC Bohumín
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anežka Farářová
SC Bohumín
26
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
21
Natálie Dohnalová
TJ Sokol Karviná
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Barčáková
TJ Sokol Karviná
22
Simona Dohnalová
TJ Sokol Karviná
20
Klára Wowrová
SC Bohumín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.