Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
Rozpis soutěže
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Klára Jandačová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
43
Počet branek
33
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.05. [AP290]
Poruba - VŠ Plzeň A
26 : 15
1 branek
14.05. [AP288]
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
0 branek
14.05. [AP285]
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
0 branek
14.05. [AP283]
Poruba - Otrokovice
21 : 17
1 branek
09.04. [AP220]
Poruba - Slavia
17 : 30
0 branek
09.04. [AP218]
Házená Mělník - Poruba
10 : 30
3 branek
09.04. [AP215]
DHK Zora Olomouc - Poruba
32 : 27
0 branek
09.04. [AP213]
Poruba - Písek A
21 : 15
0 branek
12.03. [AP190]
DHK Pardubice A - Poruba
16 : 22
1 branek
12.03. [AP187]
Poruba - Bohunice
21 : 18
0 branek
12.03. [AP184]
Poruba - Hvězda Cheb
18 : 13
0 branek
12.03. [AP181]
Jiskra H. Brod A - Poruba
12 : 16
0 branek
12.02. [AP148]
Poruba - DHK Most
22 : 14
1 branek
12.02. [AP146]
Strakonice - Poruba
9 : 23
0 branek
12.02. [AP144]
TJ Turnov - Poruba
8 : 29
2 branek
12.02. [AP142]
Poruba - Slavoj Žirovnice
26 : 21
1 branek
14.01. [AP060]
SC Bohumín - Poruba
17 : 27
0 branek
14.01. [AP057]
Poruba - Zlín A
20 : 24
0 branek
14.01. [AP054]
Poruba - Háje A
19 : 22
0 branek
14.01. [AP051]
Ostrava-Zábřeh - Poruba
27 : 26
0 branek
04.12. [AP030]
Poruba - Kunovice
28 : 23
0 branek
04.12. [AP028]
DHC Plzeň A - Poruba
21 : 18
0 branek
04.12. [AP025]
Kobylisy II B - Poruba
16 : 37
4 branek
04.12. [AP023]
Poruba - J.Hradec
18 : 16
0 branek
1.liga mladší dorostenky
02.12. [AV057]
Olomouc - Poruba
48 : 24
0 branek
05.11. [AV039]
J.Hradec - Poruba
36 : 19
0 branek
MSL Starší žačky
03.06. [NJ041]
SC Bohumín - Poruba
21 : 16
1 branek
29.05. [NJ039]
Poruba - Ostrava-Zábřeh
27 : 34
1 branek
06.05. [NJ059]
Karviná - Poruba
24 : 18
2 branek
29.04. [NJ056]
Poruba - SC Bohumín
19 : 22
4 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 1 - 14. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Polanka
40 : 43
video
online
Kopřivnice - Karviná A
33 : 42
video
online
Pepino SKP Fr.-Místek A - Nový Jičín
48 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pepino SKP Fr.-Místek A
20
16
1
3
710 : 528
33
2
Karviná A
20
15
3
2
753 : 569
33
3
Ostrava
20
9
2
9
657 : 612
20
4
Polanka
20
8
1
11
616 : 644
17
5
Kopřivnice
20
7
2
11
641 : 681
16
6
Nový Jičín
20
0
1
19
416 : 759
1
Tabulka střelců
Vojtěch Příhoda
KH Kopřivnice
181
Martin Benýšek
KH Kopřivnice
171
Václav Košťálek
Sokol Ostrava
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Maxmilián Hýža
SKH Polanka n. O.
14
Vojtěch Příhoda
KH Kopřivnice
11
Jan Plaček
Sokol Ostrava
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Klus
HCB Karviná A
26
Timon Šmíd
Sokol Ostrava
24
Jakub Kubisa
HCB Karviná A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.