Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
Rozpis soutěže
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Natálie Dohnalová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
87
Starty
2.liga mladší dorostenky - východ
25.03. [AVB099]
Karviná - SKH Velká n.V.
20 : 22
1 branek
12.03. [AVB095]
Zábřeh - Karviná
36 : 20
1 branek
05.03. [AVB084]
Karviná - Bohunice
19 : 29
0 branek
19.02. [AVB073]
Karviná - SK Žeravice
28 : 21
1 branek
11.12. [AVB062]
Karviná - TJ Nový Jičín
26 : 11
1 branek
04.12. [AVB059]
HC Hlučín - Karviná
33 : 28
2 branek
13.11. [AVB046]
1.SC Bohumín - Karviná
26 : 40
2 branek
06.11. [AVB040]
Karviná - TJ Jiskra Otrokovice
15 : 26
0 branek
MSL Starší žačky
03.06. [NJ042]
Karviná - TJ Nový Jičín
26 : 26
4 branek
02.06. [NJ036]
SC Bohumín - Karviná
26 : 21
5 branek
27.05. [NJ037]
Karviná - Třinec
37 : 6
6 branek
06.05. [NJ059]
Karviná - Poruba
24 : 18
4 branek
01.05. [NJ052]
Třinec - Karviná
16 : 30
4 branek
30.04. [NJ057]
TJ Nový Jičín - Karviná
21 : 22
1 branek
28.04. [NJ051]
Karviná - SC Bohumín
20 : 23
1 branek
25.03. [NJ044]
Poruba - Karviná
24 : 34
9 branek
12.11. [NJ029]
Karviná - Poruba
21 : 23
3 branek
06.11. [NJ027]
TJ Nový Jičín - Karviná
17 : 19
3 branek
30.10. [NJ022]
Třinec - Karviná
16 : 28
8 branek
23.10. [NJ021]
Karviná - SC Bohumín
21 : 24
5 branek
16.10. [NJ017]
Ostrava-Zábřeh - Karviná
36 : 22
3 branek
08.10. [NJ014]
Poruba - Karviná
18 : 31
9 branek
01.10. [NJ012]
Karviná - TJ Nový Jičín
23 : 18
3 branek
24.09. [NJ007]
Karviná - Třinec
42 : 16
4 branek
18.09. [NJ006]
SC Bohumín - Karviná
21 : 23
1 branek
11.09. [NJ002]
Karviná - Ostrava-Zábřeh
37 : 38
6 branek
Předchozí kola
ženy - 3 - 15. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - MHK Karviná
22 : 14
video
online
Paskov - Hlučín
27 : 26
video
online
L.Zubří - Bohumín
47 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří
15
12
2
1
487 : 352
26
2
Ostrava
15
10
3
2
467 : 302
23
3
Paskov
15
8
0
7
395 : 362
16
4
MHK Karviná
15
7
0
8
355 : 368
14
5
Hlučín
15
5
1
9
384 : 351
11
6
Bohumín
15
0
0
15
240 : 593
0
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
115
Eliška Konvičná
TJ Lesana Zubří
111
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
34
Daniela Lachmanová
HC Ostrava
28
Julie Dohnalová
SC Bohumín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kijonková
MHK Karviná
24
Michaela Koudelková
MHK Karviná
22
Kristýna Desortová
HC Hlučín
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.