Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Daniel Němec
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
173
Starty
2.liga starší dorostenci SM
16.12. [AIB038]
Olomouc - Litovel
27 : 37
1 branek
11.12. [AIB043]
Zlín - Olomouc
39 : 14
2 branek
27.11. [AIB036]
HC Zubří "B" - Olomouc
39 : 32
3 branek
22.10. [AIB022]
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
3 branek
15.10. [AIB019]
V. Bystřice - Olomouc
38 : 28
2 branek
09.10. [AIB015]
Olomouc - Zlín
18 : 22
2 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
07.05. [AIE026]
TJ Sokol Horka n.M. - Olomouc
18 : 25
6 branek
01.04. [AIE014]
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
3 branek
26.03. [AIE011]
Olomouc - TJ Sokol Horka n.M.
36 : 17
3 branek
19.03. [AIE009]
Olomouc - Litovel
23 : 29
9 branek
1.liga mladší dorostenci
06.05. [AJ127]
Sokol Nové Veselí - V. Bystřice
47 : 17
1 branek
29.04. [AJ126]
V. Bystřice - Pepino SKP F-M
28 : 35
0 branek
23.04. [AJ116]
HK Lovosice - V. Bystřice
46 : 33
2 branek
25.03. [AJ100]
V. Bystřice - Dukla
23 : 28
0 branek
11.03. [AJ087]
V. Bystřice - Kopřivnice
32 : 42
1 branek
04.03. [AJ083]
Liberec - V. Bystřice
36 : 35
3 branek
25.02. [AJ074]
V. Bystřice - Jičín
32 : 34
0 branek
19.02. [AJ072]
Karviná - V. Bystřice
38 : 27
4 branek
2.liga mladší dorostenci SM
07.05. [ALB131]
Hranice - TJ STM Olomouc
31 : 24
7 branek
21.04. [ALB120]
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
38 : 40
12 branek
09.04. [ALB109]
TJ STM Olomouc - Házená Uničov
45 : 32
6 branek
01.04. [ALB108]
TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
25 : 32
9 branek
26.03. [ALB098]
SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
27 : 31
6 branek
19.03. [ALB095]
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 42
5 branek
05.03. [ALB082]
TJ STM Olomouc - TJ Nový Jičín
48 : 43
8 branek
26.02. [ALB076]
Zlín - TJ STM Olomouc
36 : 26
8 branek
17.02. [ALB069]
TJ STM Olomouc - Litovel
23 : 29
5 branek
11.12. [ALB065]
TJ STM Olomouc - Hranice
32 : 28
10 branek
27.11. [ALB054]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
35 : 28
6 branek
19.11. [ALB043]
Házená Uničov - TJ STM Olomouc
29 : 49
8 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.