Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Filip Čundrle
Post
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
67
Starty
2.liga starší dorostenci SM
15.10. [AIB019]
V. Bystřice - Olomouc
38 : 28
3 branek
01.10. [AIB012]
V. Bystřice - SKH Polanka n.O.
34 : 26
1 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
18.03. [AIC007]
HK Ivančice - V. Bystřice
39 : 30
0 branek
11.03. [AIC004]
V. Bystřice - Bohunice
42 : 24
3 branek
1.liga mladší dorostenci
06.05. [AJ127]
Sokol Nové Veselí - V. Bystřice
47 : 17
2 branek
29.04. [AJ126]
V. Bystřice - Pepino SKP F-M
28 : 35
2 branek
23.04. [AJ116]
HK Lovosice - V. Bystřice
46 : 33
0 branek
25.03. [AJ100]
V. Bystřice - Dukla
23 : 28
7 branek
19.03. [AJ094]
HK Baník Most - V. Bystřice
34 : 28
5 branek
11.03. [AJ087]
V. Bystřice - Kopřivnice
32 : 42
7 branek
25.02. [AJ074]
V. Bystřice - Jičín
32 : 34
0 branek
10.12. [AJ061]
V. Bystřice - Sokol Nové Veselí
25 : 31
1 branek
03.12. [AJ060]
Pepino SKP F-M - V. Bystřice
37 : 28
4 branek
26.11. [AJ050]
V. Bystřice - HK Lovosice
26 : 31
4 branek
20.11. [AJ047]
Talent Plzeň A - V. Bystřice
35 : 25
0 branek
12.11. [AJ039]
V. Bystřice - Zubří
28 : 31
5 branek
22.10. [AJ034]
Dukla - V. Bystřice
33 : 27
5 branek
15.10. [AJ028]
V. Bystřice - HK Baník Most
28 : 21
2 branek
08.10. [AJ021]
Kopřivnice - V. Bystřice
38 : 24
3 branek
01.10. [AJ017]
V. Bystřice - Liberec
36 : 41
1 branek
25.09. [AJ008]
Jičín - V. Bystřice
39 : 34
7 branek
17.09. [AJ006]
V. Bystřice - Karviná
29 : 36
5 branek
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.