Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
Rozpis soutěže
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Jan Pařízek
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
113
Starty
2.liga mladší dorostenci SM
30.04. [ALB121]
Sokol Ostrava - Házená Uničov
45 : 28
9 branek
21.04. [ALB120]
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
38 : 40
0 branek
13.11. [ALB041]
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
31 : 35
0 branek
09.10. [ALB022]
Sokol Ostrava - TJ Nový Jičín
36 : 31
0 branek
25.09. [ALB011]
Sokol Ostrava - Litovel
36 : 29
0 branek
MSL Starší žáci sk. A
27.05. [NB037]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Ostrava
33 : 18
5 branek
25.05. [NB040]
Ostrava - Polanka
30 : 21
1 branek
18.05. [NB034]
Ostrava - Karviná A
28 : 38
2 branek
13.05. [NB031]
Kopřivnice - Ostrava
33 : 30
8 branek
06.05. [NB058]
Ostrava - Nový Jičín
33 : 22
5 branek
30.04. [NB055]
Polanka - Ostrava
19 : 31
6 branek
27.04. [NB052]
Ostrava - Pepino SKP Fr.-Místek A
24 : 26
6 branek
08.04. [NB049]
Karviná A - Ostrava
40 : 11
3 branek
30.03. [NB046]
Ostrava - Kopřivnice
23 : 23
3 branek
26.03. [NB043]
Nový Jičín - Ostrava
21 : 31
7 branek
13.11. [NB028]
Ostrava - Nový Jičín
33 : 22
5 branek
10.11. [NB010]
Ostrava - Polanka
22 : 21
6 branek
06.11. [NB025]
Polanka - Ostrava
12 : 25
5 branek
26.10. [NB022]
Ostrava - Pepino SKP Fr.-Místek A
26 : 31
5 branek
22.10. [NB019]
Karviná A - Ostrava
27 : 24
11 branek
13.10. [NB016]
Ostrava - Kopřivnice
27 : 33
8 branek
09.10. [NB013]
Nový Jičín - Ostrava
16 : 33
8 branek
24.09. [NB007]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Ostrava
27 : 22
2 branek
15.09. [NB004]
Ostrava - Karviná A
21 : 32
4 branek
10.09. [NB001]
Kopřivnice - Ostrava
28 : 19
4 branek
Předchozí kola
ženy - 3 - 15. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - MHK Karviná
22 : 14
video
online
Paskov - Hlučín
27 : 26
video
online
L.Zubří - Bohumín
47 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří
15
12
2
1
487 : 352
26
2
Ostrava
15
10
3
2
467 : 302
23
3
Paskov
15
8
0
7
395 : 362
16
4
MHK Karviná
15
7
0
8
355 : 368
14
5
Hlučín
15
5
1
9
384 : 351
11
6
Bohumín
15
0
0
15
240 : 593
0
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
115
Eliška Konvičná
TJ Lesana Zubří
111
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
34
Daniela Lachmanová
HC Ostrava
28
Julie Dohnalová
SC Bohumín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kijonková
MHK Karviná
24
Michaela Koudelková
MHK Karviná
22
Kristýna Desortová
HC Hlučín
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.