Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Jan Skřehot
Post
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
238
Starty
2.liga muži SM
09.04. [AF111]
SKH Polanka n.O - Holešov-Přerov
31 : 25
6 branek
26.03. [AF098]
SKH Polanka n.O - Vsetín
35 : 26
7 branek
18.03. [AF096]
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
27 : 24
7 branek
11.12. [AF063]
SKH Polanka n.O - Luhačovice
31 : 33
7 branek
04.12. [AF058]
Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O
21 : 28
5 branek
1.liga starší dorostenci
07.05. [AG128]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
20 : 25
4 branek
30.04. [AG126]
HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 30
1 branek
08.04. [AG114]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 21
5 branek
02.04. [AG104]
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 19
1 branek
03.12. [AG060]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
28 : 25
4 branek
27.11. [AG049]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
20 : 28
1 branek
20.11. [AG048]
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 14
6 branek
12.11. [AG038]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
7 branek
23.10. [AG035]
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
2 branek
15.10. [AG027]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla
22 : 42
0 branek
09.10. [AG022]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 24
5 branek
24.09. [AG009]
TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek
17 : 23
3 branek
2.liga starší dorostenci SM
26.02. [AIB055]
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
29 : 33
8 branek
19.02. [AIB050]
SKH Polanka n.O. - Olomouc
31 : 11
5 branek
11.12. [AIB041]
SKH Polanka n.O. - Vsetín
25 : 30
11 branek
04.12. [AIB040]
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
31 : 37
16 branek
27.11. [AIB034]
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
12 branek
13.11. [AIB027]
SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
33 : 26
9 branek
06.11. [AIB031]
SKH Polanka n.O. - Litovel
41 : 34
14 branek
22.10. [AIB022]
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
7 branek
16.10. [AIB020]
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
17 : 27
3 branek
08.10. [AIB013]
Vsetín - SKH Polanka n.O.
27 : 32
14 branek
01.10. [AIB012]
V. Bystřice - SKH Polanka n.O.
34 : 26
5 branek
17.09. [AIB003]
Litovel - SKH Polanka n.O.
31 : 38
12 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
08.05. [AID030]
SKH Polanka n.O. - Vsetín
28 : 26
11 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.