Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.5. 12:00
AB130
Talent Plzeň "B" - Liberec
30 : 26
19.3. 13:00
AB096
Liberec - Jičín "B"
27 : 32
26.2. 13:00
AB077
Talent Plzeň "B" - Sokol Ostrava
34 : 27
10.12. 13:00
AB064
Liberec - Talent Plzeň "B"
31 : 33
19.11. 18:00
AB046
Náchod - HK Bystřice p.H.
34 : 31
2 liga muži JZČ
9.4. 11:00
AC113
Sezimovo Ústí - Libčice n. Vlt.
24 : 22
4.3. 18:00
AC084
Třeboň - Zruč n.S.
26 : 21
25.2. 17:00
AC075
Č.Budějovice - Košutka
32 : 27
4.12. 16:00
AC055
VŠ Plzeň - TJ Lokomotiva Plzeň
23 : 25
12.11. 18:00
AC041
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 30
25.9. 16:00
AC007
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
33 : 25
2.liga muži SVČ
19.11. 16:00
AD046
Náchod "B" - Kolín
26 : 21
1.liga starší dorostenci
8.5. 10:00
AG130
Talent Plzeň - TJ Sokol Úvaly
29 : 21
26.2. 15:00
AG077
Talent Plzeň - Sokol Ostrava
32 : 24
2.liga starší dorostenci Č
9.4. 09:00
AH113
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Bělá
27 : 23
19.3. 11:00
AH096
Liberec - ELP Jablonec
34 : 29
10.12. 15:00
AH064
Liberec - TJ Sokol Bělá
33 : 33
1.liga mladší dorostenci
8.5. 14:00
AJ130
Talent Plzeň A - Liberec
34 : 19
19.3. 15:00
AJ096
Liberec - Jičín
36 : 34
26.2. 17:00
AJ077
Talent Plzeň A - HK Baník Most
30 : 21
2.liga mladší dorostenci JČ
12.11. 16:00
AKA041
Třeboň - Sokol Žďár n. S.
19 : 34
1.10. 15:00
AKA014
Talent Plzeň "B" - Sokol Vršovice A
28 : 27
Český pohár mužů
16.11. 19:30
AM069
TJ Lokomotiva Plzeň - HK FCC Město Lovosice
26 : 41
Český pohár žen
5.10. 19:00
AN013
Astra - Kobylisy
25 : 24
Žákovská liga starších žaček
13.5. 15:00
AP298
Kobylisy II B - SC Bohumín
10 : 23
13.5. 14:00
AP297
Písek A - Jiskra H. Brod A
13 : 19
13.5. 12:00
AP295
Jiskra H. Brod A - SC Bohumín
19 : 15
13.5. 09:00
AP292
Kobylisy II B - Jiskra H. Brod A
10 : 23
13.5. 08:00
AP291
Strakonice - Písek A
12 : 9
14.1. 16:30
AP079
Strakonice - S.Vršovice
9 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.