Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
23.4. 17:00
AA162
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
23 : 29
26.3. 18:00
AA153
Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
25 : 22
5.2. 10:15
AA091
Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
29 : 29
4.12. 10:30
AA073
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
29 : 30
28.10. 17:00
AA053
SKKP Handball Brno - Dukla Praha
32 : 26
12.10. 18:30
AA038
Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
31 : 29
10.9. 18:00
AA010
Kopřivnice - Cement Hranice
37 : 35
1.liga muži
13.11. 18:00
AB041
Jičín "B" - Sokol Ostrava
33 : 24
2.liga muži JM
16.10. 10:45
AE030
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 27
18.9. 17:00
AE004
Házená Tišnov - SK Kuřim
30 : 26
1.liga starší dorostenci
13.11. 16:00
AG041
Jičín - Sokol Ostrava
23 : 24
1.liga mladší dorostenci
13.11. 14:00
AJ041
Jičín - HK Baník Most
30 : 31
2.liga mladší dorostenci JM
16.10. 09:00
ALA030
Hustopeče - Sokolnice
25 : 42
Český pohár žen
21.12. 18:00
AN027
SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba
30 : 31
1.liga ženy
6.5. 17:00
AR130
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
29.4. 13:00
AR126
Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň
25 : 18
12.3. 16:00
AR094
Kunovice - Sokol V. Meziříčí
30 : 21
19.2. 15:00
AR077
Kunovice - HK Hodonín
22 : 25
25.9. 11:00
AR011
HK Hodonín - Kunovice
24 : 20
1.liga starší dorostenky 1-4
14.5. 15:00
AUF001
HK Hodonín - DHK Baník Most
21 : 23
W.H.I.L.
20.5. 17:30
AW222
Zora Olomouc - Sokol Poruba
26 : 21
19.4. 18:00
AW136
SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba
22 : 22
1.4. 12:15
AW160
Baník Most - Slávia Partizánske
29 : 20
10.3. 17:30
AW144
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 30
11.2. 15:00
AW117
Sokol Písek - ŠKP Bratislava
32 : 26
28.1. 18:00
AW101
Sokol Poruba - Bemaco Prešov
29 : 26
19.11. 17:30
AW073
Zora Olomouc - Slávia Partizánske
26 : 25
22.10. 18:00
AW045
Sokol Poruba - SHK Veselí n.M.
20 : 16
3.9. 17:00
AW002
SHK Veselí n.M. - ŠKP Bratislava
31 : 23
ZL starší žáci
5.3. 13:30
ZC087
Zlín - Vsetín
40 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.