Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Jiří Motl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
22.4. 16:00
AC120
TJ Lokomotiva Plzeň - H.Brod
39 : 25
1.4. 16:00
AC106
S.Vršovice - Zruč n.S.
33 : 21
19.2. 16:00
AC068
TJ Lokomotiva Plzeň - Praha 4
34 : 26
8.10. 14:00
AC023
S.Vršovice - TJ D.Cerekev
36 : 17
2.liga muži SVČ
6.5. 12:00
AD132
Dukla B - Loko Louny
28 : 26
25.3. 18:00
AD100
Ústí n.L. - Dukla B
26 : 21
19.3. 17:00
AD094
Loko Louny - Ústí n.L.
33 : 36
11.3. 18:00
AD087
Ústí n.L. - L.Vršovice
35 : 26
5.3. 15:30
AD082
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
22 : 29
27.11. 17:00
AD052
Jablonec - Náchod "B"
30 : 16
23.10. 17:00
AD031
Slavia - Sokol Úvaly
39 : 29
16.10. 17:00
AD030
Jablonec - Sokol Úvaly
27 : 30
1.liga starší dorostenci
6.5. 14:00
AG132
Dukla - Sokol Ostrava
36 : 23
2.liga starší dorostenci Č
19.3. 14:30
AH094
Loko Louny - Sp.MAS Sezimovo Ústí
32 : 21
5.3. 17:30
AH082
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
26 : 36
27.11. 15:00
AH052
ELP Jablonec - Náchod
20 : 41
16.10. 15:00
AH030
ELP Jablonec - Liberec
30 : 32
1.liga mladší dorostenci
6.5. 10:00
AJ132
Dukla - HK Baník Most
35 : 19
11.12. 18:00
AJ066
HK Baník Most - Dukla
25 : 25
17.11. 17:30
AJ044
HK Baník Most - Liberec
30 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
6.4. 17:30
AKB113
HSK Tygři Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 34
1.4. 18:00
AKB106
Vršovice B - TJ Sparta Kutná Hora
29 : 25
25.3. 16:00
AKB100
HSK Tygři Ústí n.L. - Vršovice B
18 : 37
22.3. 18:00
AKB094
Loko Louny - HSK Tygři Ústí n.L.
40 : 21
11.3. 16:00
AKB087
HSK Tygři Ústí n.L. - Lokomotiva Vršovice
15 : 22
5.3. 13:00
AKB082
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
35 : 27
Český pohár mužů
10.9. 19:00
AM035
Tamburello - Náchod
20 : 30
26.8. 18:00
AM013
Ž. Brod - Jablonec
21 : 19
Žákovská liga starších žáků
30.4. 17:00
AO239
Zlín - Karviná A
21 : 23
30.4. 15:00
AO237
Lovosice - Zlín
11 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.