Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Jan Kosmák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
6.5. 17:00
AB127
Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921
26 : 17
23.4. 16:00
AB116
HC Zlín - HBC Strakonice 1921
25 : 24
2.4. 17:00
AB107
Sokol Ostrava - Jičín "B"
30 : 28
4.3. 15:00
AB081
Sokol Ostrava - HC Zlín
26 : 38
11.12. 11:00
AB062
HK Bystřice p.H. - SK Velká Bystřice
29 : 25
20.11. 17:00
AB044
Sokol Ostrava - Liberec
28 : 27
23.10. 17:00
AB033
Sokol Ostrava - HK Bystřice p.H.
32 : 33
2.liga muži JM
27.11. 10:30
AE052
Hustopeče - Bohunice
37 : 23
1.liga starší dorostenci
2.4. 15:00
AG107
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
4.3. 13:00
AG081
Sokol Ostrava - HK Lovosice
31 : 22
20.11. 15:00
AG044
Sokol Ostrava - TJ Sokol Úvaly
28 : 21
23.10. 15:00
AG033
Sokol Ostrava - HCB Karviná
29 : 29
2.liga starší dorostenci JM
11.12. 09:00
AIA042
HK Bystřice p.H. - Sokol Sokolnice
35 : 25
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
28.4. 18:00
AIC024
Sokol Juliánov - Bohunice
27 : 32
23.4. 14:00
AIC020
Zlín - Sokol Juliánov
36 : 24
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
26.3. 09:30
AIE011
Olomouc - TJ Sokol Horka n.M.
36 : 17
2.liga mladší dorostenci SČ
6.5. 15:00
AKB127
D.Králové - HSK Tygři Ústí n.L.
31 : 21
2.liga mladší dorostenci JM
18.2. 19:00
ALA067
Sokol V. Meziříčí - Nové Bránice
31 : 19
27.11. 12:30
ALA052
Hustopeče - Bohunice
31 : 40
2.liga mladší dorostenci SM
4.3. 17:00
ALB081
Sokol Ostrava - Zlín
35 : 40
20.11. 13:00
ALB044
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
35 : 27
23.10. 13:00
ALB033
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 37
Žákovská liga starších žáků
21.1. 16:15
AO090
TJ Cement Hranice A - Sokol N. Veselí A
18 : 29
21.1. 15:20
AO089
V. Bystřice A - Karviná A
21 : 21
21.1. 12:35
AO086
Karviná A - Sokol V. Meziříčí
27 : 11
21.1. 11:40
AO085
V. Bystřice A - TJ Cement Hranice A
25 : 19
21.1. 08:55
AO082
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice A
20 : 25
1.liga ženy
26.3. 11:30
AR097
Olomouc B - Slavia VŠ Plzeň
22 : 22
26.2. 16:00
AR081
Kunovice - H.Brod
29 : 21
18.2. 13:00
AR074
Sokol V. Meziříčí - Kobylisy
29 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.