Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
Rozpis soutěže
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Radek Horák
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1977
Typ licence
Licence D
Platnost licence
5.10.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.2. 17:30
AO120
Dukla A - Pepino SKP Fr.-Místek A
21 : 24
18.2. 14:30
AO117
Pepino SKP Fr.-Místek A - Zlín
33 : 14
MSL Starší žáci sk. A
29.5. 18:00
NB038
Nový Jičín - Kopřivnice
18 : 30
18.5. 18:00
NB035
Polanka - Nový Jičín
29 : 23
7.5. 10:30
NB060
Kopřivnice - Polanka
25 : 16
MSL Mladší žáci sk. A
28.5. 15:30
NC038
Nový Jičín - Kopřivnice
33 : 33
18.5. 16:30
NC035
Polanka - Nový Jičín
46 : 25
7.5. 09:00
NC060
Kopřivnice - Polanka
41 : 43
MSL Starší žáci sk. B
23.10. 09:00
ND020
SK Opava - Klimkovice
19 : 18
MSL Mladší žáci sk. B
30.4. 10:00
NE057
Krmelín - Ostrava B
50 : 37
25.3. 09:00
NE044
Paskov - Pepino SKP Fr.-Místek B
12 : 36
MSL Starší žačky
28.5. 14:00
NJ038
TJ Nový Jičín - SC Bohumín
19 : 20
30.4. 13:00
NJ055
Ostrava-Zábřeh - Třinec
30 : 15
23.4. 10:00
NJ054
Ostrava-Zábřeh - Poruba
34 : 17
MSL Mladší žačky
28.5. 12:30
NK074
Nový Jičín - Karviná
32 : 35
19.3. 16:00
NK083
Sokol Hrabůvka - Karviná
8 : 34
30.10. 09:30
NK032
Poruba - Nový Jičín
29 : 19
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 1 - 14. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Polanka
40 : 43
video
online
Kopřivnice - Karviná A
33 : 42
video
online
Pepino SKP Fr.-Místek A - Nový Jičín
48 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pepino SKP Fr.-Místek A
20
16
1
3
710 : 528
33
2
Karviná A
20
15
3
2
753 : 569
33
3
Ostrava
20
9
2
9
657 : 612
20
4
Polanka
20
8
1
11
616 : 644
17
5
Kopřivnice
20
7
2
11
641 : 681
16
6
Nový Jičín
20
0
1
19
416 : 759
1
Tabulka střelců
Vojtěch Příhoda
KH Kopřivnice
181
Martin Benýšek
KH Kopřivnice
171
Václav Košťálek
Sokol Ostrava
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Maxmilián Hýža
SKH Polanka n. O.
14
Vojtěch Příhoda
KH Kopřivnice
11
Jan Plaček
Sokol Ostrava
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Klus
HCB Karviná A
26
Timon Šmíd
Sokol Ostrava
24
Jakub Kubisa
HCB Karviná A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.