Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Michal Přikryl
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1996
Typ licence
Licence D
Platnost licence
25.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
3.12. 16:20
AP049
S.Vršovice - DHK Pardubice A
19 : 24
3.12. 13:35
AP046
DHK Pardubice A - Slavoj Žirovnice
15 : 22
3.12. 10:50
AP043
Písek A - DHK Pardubice A
19 : 20
3.12. 09:00
AP041
DHK Pardubice A - Ostrava-Zábřeh
20 : 28
MSL Muži
10.6. 10:30
NA056
Třinec - Suchdol n/O
27 : 27
MSL Starší žáci sk. A
2.6. 18:15
NB041
Kopřivnice - Karviná A
16 : 21
13.5. 10:20
NB032
Pepino SKP Fr.-Místek A - Polanka
33 : 19
8.4. 13:30
NB049
Karviná A - Ostrava
40 : 11
12.11. 10:20
NB029
Pepino SKP Fr.-Místek A - Karviná A
21 : 22
23.10. 12:00
NB020
Nový Jičín - Polanka
24 : 22
16.10. 10:20
NB017
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
9 : 32
13.10. 18:20
NB016
Ostrava - Kopřivnice
27 : 33
MSL Mladší žáci sk. A
2.6. 17:00
NC041
Kopřivnice - Karviná A
33 : 42
13.5. 09:00
NC032
Pepino SKP Fr.-Místek A - Polanka
36 : 25
8.4. 12:00
NC049
Karviná A - Ostrava
34 : 34
12.11. 09:00
NC029
Pepino SKP Fr.-Místek A - Karviná A
23 : 25
23.10. 14:30
NC020
Nový Jičín - Polanka
28 : 32
16.10. 09:00
NC017
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
19 : 31
13.10. 17:10
NC016
Ostrava - Kopřivnice
38 : 31
MSL Starší žáci sk. B
13.5. 13:10
ND032
Pepino SKP Fr.-Místek B - Klimkovice
37 : 22
12.11. 11:45
ND029
Pepino SKP Fr.-Místek B - Karviná B
25 : 27
MSL Mladší žáci sk. B
13.5. 11:45
NE065
Pepino SKP Fr.-Místek B - Ostrava B
41 : 25
29.4. 09:00
NE059
Paskov - Klimkovice
18 : 43
8.4. 10:30
NE052
Karviná B - Paskov
38 : 5
18.3. 09:00
NE081
Karviná B - Ostrava B
27 : 10
28.10. 08:45
NE032
Karviná B - Trnávka
38 : 2
13.10. 16:00
NE021
Ostrava B - TJ TŽ Třinec
24 : 31
10.9. 09:00
NE004
Karviná B - Trnávka
48 : 5
MSL Starší žačky
1.5. 09:30
NJ052
Třinec - Karviná
16 : 30
23.10. 10:30
NJ020
TJ Nový Jičín - Ostrava-Zábřeh
30 : 41
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.