Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
Rozpis soutěže
MSL ml. žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Michal Přikryl
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1996
Typ licence
Licence D
Platnost licence
25.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
3.12. 16:20
AP049
S.Vršovice - DHK Pardubice A
19 : 24
3.12. 13:35
AP046
DHK Pardubice A - Slavoj Žirovnice
15 : 22
3.12. 10:50
AP043
Písek A - DHK Pardubice A
19 : 20
3.12. 09:00
AP041
DHK Pardubice A - Ostrava-Zábřeh
20 : 28
MSL Muži
10.6. 10:30
NA056
Třinec - Suchdol n/O
27 : 27
MSL Starší žáci sk. A
2.6. 18:15
NB041
Kopřivnice - Karviná A
16 : 21
13.5. 10:20
NB032
Pepino SKP Fr.-Místek A - Polanka
33 : 19
8.4. 13:30
NB049
Karviná A - Ostrava
40 : 11
12.11. 10:20
NB029
Pepino SKP Fr.-Místek A - Karviná A
21 : 22
23.10. 12:00
NB020
Nový Jičín - Polanka
24 : 22
16.10. 10:20
NB017
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
9 : 32
13.10. 18:20
NB016
Ostrava - Kopřivnice
27 : 33
MSL Mladší žáci sk. A
2.6. 17:00
NC041
Kopřivnice - Karviná A
33 : 42
13.5. 09:00
NC032
Pepino SKP Fr.-Místek A - Polanka
36 : 25
8.4. 12:00
NC049
Karviná A - Ostrava
34 : 34
12.11. 09:00
NC029
Pepino SKP Fr.-Místek A - Karviná A
23 : 25
23.10. 14:30
NC020
Nový Jičín - Polanka
28 : 32
16.10. 09:00
NC017
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
19 : 31
13.10. 17:10
NC016
Ostrava - Kopřivnice
38 : 31
MSL Starší žáci sk. B
13.5. 13:10
ND032
Pepino SKP Fr.-Místek B - Klimkovice
37 : 22
12.11. 11:45
ND029
Pepino SKP Fr.-Místek B - Karviná B
25 : 27
MSL Mladší žáci sk. B
13.5. 11:45
NE065
Pepino SKP Fr.-Místek B - Ostrava B
41 : 25
29.4. 09:00
NE059
Paskov - Klimkovice
18 : 43
8.4. 10:30
NE052
Karviná B - Paskov
38 : 5
18.3. 09:00
NE081
Karviná B - Ostrava B
27 : 10
28.10. 08:45
NE032
Karviná B - Trnávka
38 : 2
13.10. 16:00
NE021
Ostrava B - TJ TŽ Třinec
24 : 31
10.9. 09:00
NE004
Karviná B - Trnávka
48 : 5
MSL Starší žačky
1.5. 09:30
NJ052
Třinec - Karviná
16 : 30
23.10. 10:30
NJ020
TJ Nový Jičín - Ostrava-Zábřeh
30 : 41
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Ostrava B - TJ TŽ Třinec
22 : 38
video
online
Paskov - Karviná B
17 : 30
video
online
Pepino SKP Fr.-Místek B - Trnávka
39 : 12
video
online
Krmelín - Klimkovice
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pepino SKP Fr.-Místek B
21
18
0
3
671 : 440
36
2
Krmelín
21
16
1
4
647 : 466
33
3
Klimkovice
21
14
0
7
660 : 430
28
4
TJ TŽ Třinec
21
14
0
7
651 : 442
28
5
Karviná B
21
11
1
9
565 : 438
23
6
Ostrava B
21
7
0
14
458 : 564
14
7
Paskov
21
3
0
18
335 : 603
6
8
Trnávka
21
0
0
21
159 : 763
0
Tabulka střelců
Jan Hrabec
Sokol Klimkovice
227
Ondřej Opat
Sokol Krmelín
192
Ondřej Hron
Sokol Klimkovice
178
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Opat
Sokol Krmelín
9
Marek Waschek
HCB Karviná B
6
Kryštof Novák
Sokol Ostrava B
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Urban
TJ TŽ Třinec
20
Ondřej Zamazal
Sokol Krmelín
14
Robin Žvak
KH Orel Paskov
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.