Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
Rozpis soutěže
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Robert Kala
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence D
Platnost licence
25.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
MSL Starší žáci sk. A
23.4. 14:20
NB054
Polanka - Karviná A
9 : 39
22.10. 13:30
NB019
Karviná A - Ostrava
27 : 24
1.10. 10:30
NB011
Kopřivnice - Karviná A
18 : 24
MSL Mladší žáci sk. A
30.4. 13:00
NC057
Nový Jičín - Pepino SKP Fr.-Místek A
26 : 46
23.4. 13:00
NC054
Polanka - Karviná A
26 : 26
22.10. 12:00
NC019
Karviná A - Ostrava
44 : 31
1.10. 09:00
NC011
Kopřivnice - Karviná A
29 : 41
MSL Starší žáci sk. B
27.5. 10:00
ND038
SK Opava - Krmelín
12 : 19
29.4. 09:00
ND057
SK Opava - Pepino SKP Fr.-Místek B
14 : 14
15.10. 09:00
ND017
Klimkovice - Pepino SKP Fr.-Místek B
21 : 38
24.9. 09:00
ND008
SK Opava - Krmelín
19 : 14
MSL Mladší žáci sk. B
17.5. 16:30
NE083
Klimkovice - Pepino SKP Fr.-Místek B
27 : 30
6.5. 09:00
NE062
Klimkovice - Karviná B
27 : 20
12.11. 13:30
NE039
TJ TŽ Třinec - Karviná B
27 : 20
22.10. 09:00
NE025
Karviná B - Ostrava B
28 : 19
18.9. 09:00
NE007
TJ TŽ Třinec - Paskov
31 : 17
MSL Starší žačky
24.5. 17:00
NJ035
Ostrava-Zábřeh - TJ Nový Jičín
33 : 20
30.4. 10:00
NJ057
TJ Nový Jičín - Karviná
21 : 22
12.11. 12:00
NJ028
Třinec - TJ Nový Jičín
8 : 26
6.11. 15:30
NJ026
Poruba - SC Bohumín
17 : 29
MSL Mladší žačky
30.4. 11:30
NK060
Nový Jičín - Poruba
27 : 34
12.11. 10:30
NK039
TJ TŽ Třinec - Nový Jičín
17 : 16
18.9. 10:30
NK007
TJ TŽ Třinec - Hlučín
24 : 4
Kalendář
Předchozí kola
ženy - 3 - 15. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - MHK Karviná
22 : 14
video
online
Paskov - Hlučín
27 : 26
video
online
L.Zubří - Bohumín
47 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří
15
12
2
1
487 : 352
26
2
Ostrava
15
10
3
2
467 : 302
23
3
Paskov
15
8
0
7
395 : 362
16
4
MHK Karviná
15
7
0
8
355 : 368
14
5
Hlučín
15
5
1
9
384 : 351
11
6
Bohumín
15
0
0
15
240 : 593
0
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
115
Eliška Konvičná
TJ Lesana Zubří
111
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
34
Daniela Lachmanová
HC Ostrava
28
Julie Dohnalová
SC Bohumín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kijonková
MHK Karviná
24
Michaela Koudelková
MHK Karviná
22
Kristýna Desortová
HC Hlučín
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.