Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
Rozpis soutěže
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Robert Kala
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence D
Platnost licence
25.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
MSL Starší žáci sk. A
23.4. 14:20
NB054
Polanka - Karviná A
9 : 39
22.10. 13:30
NB019
Karviná A - Ostrava
27 : 24
1.10. 10:30
NB011
Kopřivnice - Karviná A
18 : 24
MSL Mladší žáci sk. A
30.4. 13:00
NC057
Nový Jičín - Pepino SKP Fr.-Místek A
26 : 46
23.4. 13:00
NC054
Polanka - Karviná A
26 : 26
22.10. 12:00
NC019
Karviná A - Ostrava
44 : 31
1.10. 09:00
NC011
Kopřivnice - Karviná A
29 : 41
MSL Starší žáci sk. B
27.5. 10:00
ND038
SK Opava - Krmelín
12 : 19
29.4. 09:00
ND057
SK Opava - Pepino SKP Fr.-Místek B
14 : 14
15.10. 09:00
ND017
Klimkovice - Pepino SKP Fr.-Místek B
21 : 38
24.9. 09:00
ND008
SK Opava - Krmelín
19 : 14
MSL Mladší žáci sk. B
17.5. 16:30
NE083
Klimkovice - Pepino SKP Fr.-Místek B
27 : 30
6.5. 09:00
NE062
Klimkovice - Karviná B
27 : 20
12.11. 13:30
NE039
TJ TŽ Třinec - Karviná B
27 : 20
22.10. 09:00
NE025
Karviná B - Ostrava B
28 : 19
18.9. 09:00
NE007
TJ TŽ Třinec - Paskov
31 : 17
MSL Starší žačky
24.5. 17:00
NJ035
Ostrava-Zábřeh - TJ Nový Jičín
33 : 20
30.4. 10:00
NJ057
TJ Nový Jičín - Karviná
21 : 22
12.11. 12:00
NJ028
Třinec - TJ Nový Jičín
8 : 26
6.11. 15:30
NJ026
Poruba - SC Bohumín
17 : 29
MSL Mladší žačky
30.4. 11:30
NK060
Nový Jičín - Poruba
27 : 34
12.11. 10:30
NK039
TJ TŽ Třinec - Nový Jičín
17 : 16
18.9. 10:30
NK007
TJ TŽ Třinec - Hlučín
24 : 4
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 1 - 14. kolo - výsledky
video
online
SC Bohumín - Poruba
21 : 16
video
online
Karviná - TJ Nový Jičín
26 : 26
video
online
Třinec - Ostrava-Zábřeh
22 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava-Zábřeh
20
19
0
1
693 : 496
38
2
SC Bohumín
20
15
0
5
485 : 378
30
3
Karviná
20
11
1
8
529 : 458
23
4
TJ Nový Jičín
20
7
1
12
395 : 421
15
5
Poruba
20
7
0
13
419 : 428
14
6
Třinec
20
0
0
20
227 : 567
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
229
Lucie Králová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
159
Anežka Farářová
SC Bohumín
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anežka Farářová
SC Bohumín
26
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
21
Natálie Dohnalová
TJ Sokol Karviná
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Barčáková
TJ Sokol Karviná
22
Simona Dohnalová
TJ Sokol Karviná
20
Klára Wowrová
SC Bohumín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.