Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Anna Pudichová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci SM
11.2. 18:00
AIB046
HC Zubří "B" - Zlín
25 : 27
4.12. 09:00
AIB040
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
31 : 37
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 16:00
ALB128
TJ Nový Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
28 : 35
27.11. 16:30
ALB049
TJ Nový Jičín - Házená Uničov
35 : 29
18.9. 16:00
ALB005
TJ Nový Jičín - SKH Polanka n.O.
31 : 47
Český pohár žen
11.9. 12:30
AN007
Karviná - SK Velká Bystřice
25 : 28
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:15
AO290
Zlín - TJ Cement Hranice A
22 : 27
20.5. 16:20
AO289
U. Hradiště - Dukla B
20 : 24
20.5. 13:35
AO286
Dukla B - Talent A
15 : 22
20.5. 12:40
AO285
U. Hradiště - Zlín
19 : 20
20.5. 09:55
AO282
Talent A - U. Hradiště
31 : 17
18.3. 16:20
AO169
Pardubice - Třeboň
15 : 26
18.3. 14:30
AO167
TJ Cement Hranice A - Pardubice
27 : 16
18.3. 13:35
AO166
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 21
18.3. 11:45
AO164
TJ Cement Hranice A - HBC Strakonice
24 : 14
18.3. 09:55
AO162
HBC Strakonice - Pardubice
32 : 23
2.liga mladší dorostenky - východ
7.5. 18:00
AVB128
TJ Nový Jičín - Karviná
24 : 37
5.3. 16:00
AVB084
Karviná - Bohunice
19 : 29
4.12. 11:00
AVB059
HC Hlučín - Karviná
33 : 28
6.11. 14:00
AVB037
HC Hlučín - SK Žeravice
31 : 20
23.10. 18:00
AVB027
TJ Nový Jičín - TJ Jiskra Otrokovice
12 : 36
25.9. 11:00
AVB010
Zábřeh - HC Hlučín
27 : 30
18.9. 18:00
AVB005
TJ Nový Jičín - Bohunice
18 : 39
MSL Muži
30.4. 16:00
NA064
Nový Jičín - Krmelín
24 : 30
23.10. 16:00
NA031
Nový Jičín - Třinec
32 : 22
8.10. 10:30
NA021
Hlučín - Třinec
33 : 30
MSL Starší žáci sk. A
2.4. 14:20
NB047
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
23 : 37
MSL Mladší žáci sk. A
2.4. 13:00
NC047
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
41 : 43
MSL Starší žáci sk. B
10.9. 09:00
ND003
SK Opava - Karviná B
7 : 18
MSL Ženy
13.5. 11:30
NI037
Hlučín - MHK Karviná
28 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.