Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Jakub Uhlíř
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
18.3. 18:00
AC096
Košutka - Třeboň
39 : 20
4.12. 13:00
AC060
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
25 : 22
9.10. 17:30
AC022
TJ Lokomotiva Plzeň - Č.Budějovice
35 : 25
1.10. 18:00
AC018
Zruč n.S. - Třeboň
24 : 22
2.liga muži SVČ
8.5. 19:30
AD127
Slavia - Ústí n.L.
35 : 31
4.3. 17:00
AD083
Sokol Úvaly - Ústí n.L.
26 : 22
26.11. 17:00
AD053
Sokol Úvaly - Dukla B
27 : 32
20.11. 15:00
AD043
Slavia - L.Vršovice
35 : 25
12.11. 18:00
AD039
Ústí n.L. - Náchod "B"
31 : 27
22.10. 10:00
AD034
Dukla B - Ústí n.L.
36 : 16
18.9. 16:00
AD004
HK Lovosice B - Sokol Úvaly
31 : 15
1.liga starší dorostenci
1.4. 14:00
AG103
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
32 : 29
4.3. 15:00
AG083
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
24 : 24
22.10. 14:00
AG034
Dukla - HBC Strakonice 1921
39 : 17
18.9. 14:00
AG004
HK Lovosice - TJ Sokol Úvaly
31 : 19
1.liga mladší dorostenci
1.4. 12:00
AJ103
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
38 : 28
22.10. 12:00
AJ034
Dukla - V. Bystřice
33 : 27
25.9. 11:00
AJ011
HK Baník Most - Talent Plzeň A
22 : 37
18.9. 12:00
AJ004
HK Lovosice - Liberec
32 : 26
2.liga mladší dorostenci JČ
1.4. 10:00
AKA107
Sokol Žďár n. S. - Třeboň
40 : 12
4.12. 17:00
AKA060
TJ Loko Č.Budějovice - HBC Strakonice
35 : 44
2.liga mladší dorostenci SČ
4.3. 13:00
AKB083
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
46 : 24
26.11. 15:00
AKB053
TJ Sokol Úvaly - Vršovice B
22 : 21
12.11. 16:00
AKB039
HSK Tygři Ústí n.L. - Náchod
21 : 28
Český pohár mužů
27.8. 13:30
AM014
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
20 : 35
Český pohár žen
10.9. 11:30
AN004
Milevsko - J.Hradec
22 : 40
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO190
Karviná A - Talent A
21 : 22
18.3. 15:50
AO189
Házená Mělník - Žeravice
22 : 18
18.3. 13:05
AO186
Žeravice - Liberec
30 : 17
18.3. 11:15
AO184
Talent A - Liberec
30 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.