Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
Rozpis soutěže
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Karolína Pavelová
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
2.10. 11:00
AE016
Napajedla - Maloměřice
20 : 23
2.liga muži SM
26.3. 17:30
AF098
SKH Polanka n.O - Vsetín
35 : 26
5.3. 15:00
AF082
Vsetín - Pepino SKP F-M B
33 : 29
27.11. 17:00
AF049
Pepino SKP F-M B - Uničov A
39 : 29
1.liga starší dorostenci
30.4. 15:00
AG125
HCB Karviná - HK Lovosice
40 : 31
19.3. 15:00
AG092
Zubří - HK Lovosice
27 : 20
27.11. 15:00
AG049
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
20 : 28
2.liga starší dorostenci JM
2.10. 09:00
AIA011
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
30 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
8.5. 13:00
AID030
SKH Polanka n.O. - Vsetín
28 : 26
26.3. 15:45
AID011
SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
43 : 20
19.3. 17:00
AID009
HC Zubří "B" - Vsetín
37 : 31
1.liga mladší dorostenci
30.4. 13:00
AJ125
Karviná - HK Lovosice
33 : 41
19.3. 13:00
AJ092
Zubří - HK Lovosice
31 : 29
27.11. 13:00
AJ049
Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí
23 : 28
2.liga mladší dorostenci SM
5.4. 17:30
ALB107
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
43 : 29
26.3. 14:00
ALB098
SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
27 : 31
26.2. 17:00
ALB075
TJ Nový Jičín - Rožnov p.R.
38 : 31
Český pohár žen
17.11. 16:00
AN019
HK Hodonín - Zora Olomouc
28 : 24
1.liga ženy
2.4. 13:00
AR106
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 23
12.3. 16:00
AR094
Kunovice - Sokol V. Meziříčí
30 : 21
25.2. 15:00
AR080
Otrokovice - HK Hodonín
30 : 30
11.2. 17:00
AR069
Zlín B - HK Hodonín
22 : 33
10.12. 15:00
AR066
Kunovice - Otrokovice
19 : 26
3.12. 15:30
AR058
HK Hodonín - Kobylisy
39 : 32
12.11. 15:00
AR044
Kunovice - Olomouc B
19 : 32
29.10. 14:00
AR034
Otrokovice - Sokol V. Meziříčí
34 : 36
22.10. 13:00
AR028
Sokol V. Meziříčí - Kunovice
31 : 32
2.liga ženy - východ
11.3. 13:00
AT043
Karviná - DHK Pardubice
23 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
2.4. 17:00
AUB106
TJ Jiskra Otrokovice - SK Velká Bystřice
41 : 10
25.2. 19:00
AUB080
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
30 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Poruba
24 : 26
video
online
Bohumín - Sokol Hrabůvka
25 : 17
video
online
Hlučín - Nový Jičín
20 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
18
16
2
0
463 : 267
34
2
Karviná
18
13
1
4
505 : 318
27
3
Nový Jičín
18
12
1
5
419 : 317
25
4
Bohumín
18
8
0
10
329 : 330
16
5
TJ TŽ Třinec
18
8
0
10
313 : 317
16
6
Hlučín
18
4
0
14
243 : 437
8
7
Sokol Hrabůvka
18
0
0
18
194 : 480
0
Tabulka střelců
Kateřina Pyszková
TJ Sokol Karviná
127
Klára Mrózková
TJ Sokol Karviná
120
Hana Blokschová
SC Bohumín
109
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Blokschová
SC Bohumín
12
Veronika Smutná
TJ Nový Jičín
10
Adéla Plačková
SC Bohumín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Rajová
Sokol Poruba
14
Veronika Smutná
TJ Nový Jičín
12
Klára Mrózková
TJ Sokol Karviná
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.