Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Pavel Friedel
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
30.4. 17:00
AB121
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
22 : 22
4.12. 14:00
AB059
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
29 : 29
2.10. 16:00
AB015
HC Zlín - Sokol Ostrava
32 : 17
2.liga muži SM
27.11. 17:00
AF049
Pepino SKP F-M B - Uničov A
39 : 29
1.liga starší dorostenci
30.4. 15:00
AG121
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 51
27.11. 15:00
AG049
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
20 : 28
23.10. 15:00
AG035
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
2.liga starší dorostenci SM
23.10. 17:00
AIB023
HC Zubří "B" - V. Bystřice
32 : 39
2.10. 12:00
AIB011
Zlín - Rožnov p.R.
30 : 26
1.liga mladší dorostenci
27.11. 13:00
AJ049
Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí
23 : 28
23.10. 13:00
AJ035
Zubří - Pepino SKP F-M
33 : 31
2.liga mladší dorostenci SM
30.4. 13:00
ALB121
Sokol Ostrava - Házená Uničov
45 : 28
9.4. 16:00
ALB109
TJ STM Olomouc - Házená Uničov
45 : 32
4.12. 16:00
ALB059
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 37
2.10. 14:00
ALB015
Zlín - Sokol Ostrava
52 : 21
Český pohár mužů
17.11. 16:30
AM075
MHK Karviná - Cement Hranice
20 : 27
28.9. 14:00
AM066
Vsetín - HCB Karviná
22 : 44
1.liga ženy
9.4. 11:30
AR110
Olomouc B - Kunovice
20 : 21
2.4. 13:00
AR106
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 23
16.10. 11:30
AR020
Olomouc B - S.Vršovice
33 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
2.4. 17:00
AUB106
TJ Jiskra Otrokovice - SK Velká Bystřice
41 : 10
13.11. 10:00
AUB046
Poruba - SK Velká Bystřice
23 : 16
1.liga mladší dorostenky
9.4. 13:30
AV110
Olomouc - Háje
21 : 20
13.11. 14:00
AV046
Poruba - S.Vršovice
30 : 25
16.10. 13:30
AV020
Olomouc - S.Vršovice
28 : 21
2.liga mladší dorostenky - východ
2.4. 15:00
AVB106
TJ Jiskra Otrokovice - Karviná
44 : 27
W.H.I.L.
1.4. 18:00
AW161
Sokol Poruba - Sokol Písek
30 : 21
20.11. 17:00
AW077
HC Zlín - ŠKP Bratislava
34 : 14
MSL Muži
14.5. 16:00
NA071
Orlová - Třinec
22 : 28
MSL Starší žačky
6.11. 15:30
NJ025
Ostrava-Zábřeh - Třinec
40 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.