Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
30.4. 11:00
AB125
HK Bystřice p.H. - HC Zlín
31 : 31
26.3. 15:00
AB102
HC Zlín - Talent Plzeň "B"
36 : 28
25.2. 17:30
AB075
SK Velká Bystřice - Liberec
25 : 21
11.12. 17:00
AB066
Sokol Ostrava - Chodov
24 : 33
3.12. 18:00
AB057
Náchod - Liberec
25 : 25
2.liga muži SVČ
3.12. 16:00
AD057
Náchod "B" - Sokol Úvaly
31 : 29
2.liga muži SM
22.4. 16:30
AF120
MHK Karviná - Vsetín
29 : 28
19.3. 18:00
AF095
Vsetín - L.Zubří
29 : 26
12.3. 17:00
AF088
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná
28 : 32
10.12. 10:30
AF066
MHK Karviná - Holešov-Přerov
33 : 30
13.11. 17:00
AF040
L.Zubří - Holešov-Přerov
32 : 31
15.10. 17:00
AF027
Pepino SKP F-M B - Holešov-Přerov
25 : 32
1.liga starší dorostenci
12.3. 13:00
AG088
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
28 : 28
26.2. 15:00
AG073
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 30
11.12. 15:00
AG066
Sokol Ostrava - Dukla
14 : 48
20.11. 15:00
AG046
Zubří - HCB Karviná
42 : 28
15.10. 15:00
AG027
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla
22 : 42
2.10. 15:00
AG018
HCB Karviná - Jičín
18 : 18
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
30.4. 09:00
AID004
HK Bystřice p.H. - HC Zubří "B"
36 : 37
1.liga mladší dorostenci
12.3. 15:00
AJ088
Pepino SKP F-M - HK Baník Most
38 : 28
26.2. 13:00
AJ073
Karviná - Sokol Nové Veselí
31 : 35
25.2. 15:30
AJ074
V. Bystřice - Jičín
32 : 34
20.11. 13:00
AJ046
Zubří - Karviná
25 : 25
15.10. 13:00
AJ027
Pepino SKP F-M - Dukla
26 : 25
2.10. 13:00
AJ018
Karviná - Jičín
35 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
26.3. 13:00
ALB102
Zlín - Litovel
36 : 30
27.11. 14:00
ALB054
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
35 : 28
23.10. 14:30
ALB035
Hranice - TJ Nový Jičín
26 : 45
1.liga ženy
29.4. 13:00
AR121
Kunovice - Slavia VŠ Plzeň
29 : 31
8.4. 14:30
AR109
Zlín B - Slavia VŠ Plzeň
26 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.