Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Jiří Štefek
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
MSL Muži
25.5. 17:00
NA067
Suchdol n/O - Nový Jičín
31 : 19
20.5. 09:00
NA070
Orlová - Klimkovice
36 : 17
29.4. 16:30
NA061
Klimkovice - Třinec
25 : 28
23.4. 10:30
NA057
Krmelín - Hlučín
30 : 24
2.4. 13:30
NA046
Třinec - Krmelín
25 : 25
1.4. 17:40
NA049
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 23
6.11. 09:00
NA044
Orlová - Suchdol n/O
18 : 28
28.10. 11:30
NA025
Klimkovice - Orlová
8 : 28
2.10. 14:30
NA020
Suchdol n/O - Hlučín
26 : 21
1.10. 18:30
NA016
Třinec - Klimkovice
24 : 22
25.9. 10:30
NA015
Trnávka - Klimkovice
27 : 18
24.9. 13:30
NA012
Hlučín - Krmelín
28 : 26
18.9. 15:30
NA006
Třinec - Trnávka
22 : 25
18.9. 10:30
NA010
Krmelín - Suchdol n/O
19 : 14
11.9. 16:00
NA004
Nový Jičín - Klimkovice
29 : 23
MSL Starší žáci sk. A
30.5. 18:00
NB036
Kopřivnice - Pepino SKP Fr.-Místek A
16 : 24
27.5. 10:20
NB037
Pepino SKP Fr.-Místek A - Ostrava
33 : 18
7.5. 10:20
NB059
Pepino SKP Fr.-Místek A - Karviná A
26 : 24
2.5. 17:00
NB056
Karviná A - Kopřivnice
26 : 17
27.4. 18:20
NB052
Ostrava - Pepino SKP Fr.-Místek A
24 : 26
3.11. 17:45
NB024
Polanka - Karviná A
8 : 36
26.10. 18:20
NB022
Ostrava - Pepino SKP Fr.-Místek A
26 : 31
9.10. 10:20
NB015
Polanka - Kopřivnice
12 : 30
8.10. 13:30
NB014
Karviná A - Pepino SKP Fr.-Místek A
18 : 16
25.9. 17:00
NB008
Nový Jičín - Kopřivnice
21 : 24
15.9. 18:20
NB004
Ostrava - Karviná A
21 : 32
11.9. 14:30
NB003
Nový Jičín - Karviná A
13 : 41
MSL Mladší žáci sk. A
30.5. 16:30
NC036
Kopřivnice - Pepino SKP Fr.-Místek A
38 : 43
27.5. 09:00
NC037
Pepino SKP Fr.-Místek A - Ostrava
44 : 33
7.5. 09:00
NC059
Pepino SKP Fr.-Místek A - Karviná A
40 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.