Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Rozpis soutěže
Turnaje Mini
Krajské školní ligy
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
30.4. 16:30
AF124
SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
30 : 17
9.4. 10:30
AF113
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 27
2.4. 16:00
AF104
Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B
30 : 32
25.3. 10:30
AF099
L.Zubří - MHK Karviná
28 : 29
18.2. 18:00
AF069
Vsetín - Tatran Litovel B
29 : 18
11.12. 15:00
AF065
Vsetín - SK Velká Bystřice B
35 : 31
27.11. 16:30
AF052
SKH Polanka n.O - SK Velká Bystřice B
31 : 22
1.liga starší dorostenci
10.12. 15:00
AG065
Kopřivnice - Zubří
20 : 33
26.11. 15:00
AG054
Kopřivnice - Sokol Ostrava
30 : 14
22.10. 11:00
AG032
Kopřivnice - Jičín
29 : 23
16.10. 17:00
AG029
HCB Karviná - Kopřivnice
31 : 23
2.liga starší dorostenci SM
29.11. 19:00
AIB030
Rožnov p.R. - HC Zubří "B"
29 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
19.3. 15:30
AIC008
Zlín - Rožnov p.R.
24 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
30.4. 14:30
AID023
SKH Polanka n.O. - Žeravice
16 : 21
25.4. 17:00
AID024
Vsetín - HC Zubří "B"
46 : 40
12.4. 18:30
AID018
HC Zubří "B" - Žeravice
38 : 38
1.liga mladší dorostenci
10.12. 13:00
AJ065
Kopřivnice - Zubří
32 : 31
26.11. 13:00
AJ054
Kopřivnice - HK Baník Most
35 : 30
22.10. 09:00
AJ032
Kopřivnice - Jičín
38 : 29
16.10. 15:00
AJ029
Karviná - Kopřivnice
25 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 14:30
ALB131
Hranice - TJ STM Olomouc
31 : 24
30.4. 12:45
ALB124
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 39
23.11. 18:30
ALB052
SKH Polanka n.O. - Hranice
35 : 29
Český pohár mužů
28.8. 10:00
AM027
Trnávka - SKH Polanka n.O
21 : 20
2.liga ženy - východ
20.11. 15:30
AT026
SK Velká Bystřice - HK Ivančice
21 : 31
1.liga starší dorostenky - východ
8.4. 15:00
AUB110
Olomouc - SHK Veselí n.M.
34 : 24
19.2. 10:00
AUB078
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 28
1.liga mladší dorostenky
19.2. 12:00
AV078
Poruba - HK Ivančice
18 : 38
2.liga mladší dorostenky - východ
13.11. 12:00
AVB046
1.SC Bohumín - Karviná
26 : 40
MSL Muži
14.5. 10:30
NA073
Trnávka - Krmelín
27 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaje Mini - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol Ostrava B - Turnaj Mini
3.6. 09:00
video
online
Slovan Havířov - Turnaj Mini
4.6. 09:30
video
online
Sokol Krmelín - Turnaj Mini
4.6. 12:30
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.