Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
30.4. 16:30
AF124
SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
30 : 17
9.4. 10:30
AF113
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 27
2.4. 16:00
AF104
Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B
30 : 32
25.3. 10:30
AF099
L.Zubří - MHK Karviná
28 : 29
18.2. 18:00
AF069
Vsetín - Tatran Litovel B
29 : 18
11.12. 15:00
AF065
Vsetín - SK Velká Bystřice B
35 : 31
27.11. 16:30
AF052
SKH Polanka n.O - SK Velká Bystřice B
31 : 22
1.liga starší dorostenci
10.12. 15:00
AG065
Kopřivnice - Zubří
20 : 33
26.11. 15:00
AG054
Kopřivnice - Sokol Ostrava
30 : 14
22.10. 11:00
AG032
Kopřivnice - Jičín
29 : 23
16.10. 17:00
AG029
HCB Karviná - Kopřivnice
31 : 23
2.liga starší dorostenci SM
29.11. 19:00
AIB030
Rožnov p.R. - HC Zubří "B"
29 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
19.3. 15:30
AIC008
Zlín - Rožnov p.R.
24 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
30.4. 14:30
AID023
SKH Polanka n.O. - Žeravice
16 : 21
25.4. 17:00
AID024
Vsetín - HC Zubří "B"
46 : 40
12.4. 18:30
AID018
HC Zubří "B" - Žeravice
38 : 38
1.liga mladší dorostenci
10.12. 13:00
AJ065
Kopřivnice - Zubří
32 : 31
26.11. 13:00
AJ054
Kopřivnice - HK Baník Most
35 : 30
22.10. 09:00
AJ032
Kopřivnice - Jičín
38 : 29
16.10. 15:00
AJ029
Karviná - Kopřivnice
25 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 14:30
ALB131
Hranice - TJ STM Olomouc
31 : 24
30.4. 12:45
ALB124
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 39
23.11. 18:30
ALB052
SKH Polanka n.O. - Hranice
35 : 29
Český pohár mužů
28.8. 10:00
AM027
Trnávka - SKH Polanka n.O
21 : 20
2.liga ženy - východ
20.11. 15:30
AT026
SK Velká Bystřice - HK Ivančice
21 : 31
1.liga starší dorostenky - východ
8.4. 15:00
AUB110
Olomouc - SHK Veselí n.M.
34 : 24
19.2. 10:00
AUB078
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 28
1.liga mladší dorostenky
19.2. 12:00
AV078
Poruba - HK Ivančice
18 : 38
2.liga mladší dorostenky - východ
13.11. 12:00
AVB046
1.SC Bohumín - Karviná
26 : 40
MSL Muži
14.5. 10:30
NA073
Trnávka - Krmelín
27 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.