Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
Rozpis soutěže
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
30.4. 16:30
AF124
SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
30 : 17
9.4. 10:30
AF113
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 27
2.4. 16:00
AF104
Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B
30 : 32
25.3. 10:30
AF099
L.Zubří - MHK Karviná
28 : 29
18.2. 18:00
AF069
Vsetín - Tatran Litovel B
29 : 18
11.12. 15:00
AF065
Vsetín - SK Velká Bystřice B
35 : 31
27.11. 16:30
AF052
SKH Polanka n.O - SK Velká Bystřice B
31 : 22
1.liga starší dorostenci
10.12. 15:00
AG065
Kopřivnice - Zubří
20 : 33
26.11. 15:00
AG054
Kopřivnice - Sokol Ostrava
30 : 14
22.10. 11:00
AG032
Kopřivnice - Jičín
29 : 23
16.10. 17:00
AG029
HCB Karviná - Kopřivnice
31 : 23
2.liga starší dorostenci SM
29.11. 19:00
AIB030
Rožnov p.R. - HC Zubří "B"
29 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
19.3. 15:30
AIC008
Zlín - Rožnov p.R.
24 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
30.4. 14:30
AID023
SKH Polanka n.O. - Žeravice
16 : 21
25.4. 17:00
AID024
Vsetín - HC Zubří "B"
46 : 40
12.4. 18:30
AID018
HC Zubří "B" - Žeravice
38 : 38
1.liga mladší dorostenci
10.12. 13:00
AJ065
Kopřivnice - Zubří
32 : 31
26.11. 13:00
AJ054
Kopřivnice - HK Baník Most
35 : 30
22.10. 09:00
AJ032
Kopřivnice - Jičín
38 : 29
16.10. 15:00
AJ029
Karviná - Kopřivnice
25 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 14:30
ALB131
Hranice - TJ STM Olomouc
31 : 24
30.4. 12:45
ALB124
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 39
23.11. 18:30
ALB052
SKH Polanka n.O. - Hranice
35 : 29
Český pohár mužů
28.8. 10:00
AM027
Trnávka - SKH Polanka n.O
21 : 20
2.liga ženy - východ
20.11. 15:30
AT026
SK Velká Bystřice - HK Ivančice
21 : 31
1.liga starší dorostenky - východ
8.4. 15:00
AUB110
Olomouc - SHK Veselí n.M.
34 : 24
19.2. 10:00
AUB078
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 28
1.liga mladší dorostenky
19.2. 12:00
AV078
Poruba - HK Ivančice
18 : 38
2.liga mladší dorostenky - východ
13.11. 12:00
AVB046
1.SC Bohumín - Karviná
26 : 40
MSL Muži
14.5. 10:30
NA073
Trnávka - Krmelín
27 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Poruba
24 : 26
video
online
Bohumín - Sokol Hrabůvka
25 : 17
video
online
Hlučín - Nový Jičín
20 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
18
16
2
0
463 : 267
34
2
Karviná
18
13
1
4
505 : 318
27
3
Nový Jičín
18
12
1
5
419 : 317
25
4
Bohumín
18
8
0
10
329 : 330
16
5
TJ TŽ Třinec
18
8
0
10
313 : 317
16
6
Hlučín
18
4
0
14
243 : 437
8
7
Sokol Hrabůvka
18
0
0
18
194 : 480
0
Tabulka střelců
Kateřina Pyszková
TJ Sokol Karviná
127
Klára Mrózková
TJ Sokol Karviná
120
Hana Blokschová
SC Bohumín
109
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Blokschová
SC Bohumín
12
Veronika Smutná
TJ Nový Jičín
10
Adéla Plačková
SC Bohumín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Rajová
Sokol Poruba
14
Veronika Smutná
TJ Nový Jičín
12
Klára Mrózková
TJ Sokol Karviná
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.