Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
Rozpis soutěže
MSL ml. žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Čestmír Kořínek
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
MSL Muži
4.6. 16:00
NA087
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
3.6. 18:00
NA086
Třinec - Paskov
37 : 41
27.5. 09:00
NA082
Orlová - Krmelín
23 : 26
7.5. 10:30
NA068
Krmelín - Paskov
35 : 22
23.4. 17:35
NA060
Klimkovice - Trnávka
17 : 26
9.4. 10:30
NA051
Trnávka - Třinec
33 : 29
MSL Starší žáci sk. A
25.5. 18:20
NB040
Ostrava - Polanka
30 : 21
16.10. 10:20
NB017
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
9 : 32
10.9. 10:30
NB001
Kopřivnice - Ostrava
28 : 19
MSL Mladší žáci sk. A
25.5. 17:10
NC040
Ostrava - Polanka
40 : 43
16.10. 09:00
NC017
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
19 : 31
10.9. 09:00
NC001
Kopřivnice - Ostrava
26 : 32
MSL Starší žáci sk. B
7.5. 12:00
ND060
Krmelín - Klimkovice
40 : 20
23.4. 16:10
ND054
Klimkovice - Karviná B
15 : 36
MSL Mladší žáci sk. B
25.5. 16:00
NE077
Ostrava B - TJ TŽ Třinec
22 : 38
7.5. 09:00
NE064
Krmelín - Pepino SKP Fr.-Místek B
29 : 18
9.4. 09:00
NE051
Trnávka - Pepino SKP Fr.-Místek B
9 : 36
5.11. 13:30
NE036
Pepino SKP Fr.-Místek B - Krmelín
35 : 30
9.10. 09:00
NE019
Trnávka - Krmelín
2 : 33
MSL Starší žačky
3.6. 16:30
NJ040
Třinec - Ostrava-Zábřeh
22 : 28
29.4. 14:30
NJ056
Poruba - SC Bohumín
19 : 22
25.3. 11:30
NJ044
Poruba - Karviná
24 : 34
24.9. 10:30
NJ009
Poruba - Ostrava-Zábřeh
38 : 25
MSL Mladší žačky
25.3. 09:30
NK042
Poruba - TJ TŽ Třinec
22 : 8
24.9. 09:00
NK012
Poruba - Sokol Hrabůvka
32 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Ostrava B - TJ TŽ Třinec
22 : 38
video
online
Paskov - Karviná B
17 : 30
video
online
Pepino SKP Fr.-Místek B - Trnávka
39 : 12
video
online
Krmelín - Klimkovice
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pepino SKP Fr.-Místek B
21
18
0
3
671 : 440
36
2
Krmelín
21
16
1
4
647 : 466
33
3
Klimkovice
21
14
0
7
660 : 430
28
4
TJ TŽ Třinec
21
14
0
7
651 : 442
28
5
Karviná B
21
11
1
9
565 : 438
23
6
Ostrava B
21
7
0
14
458 : 564
14
7
Paskov
21
3
0
18
335 : 603
6
8
Trnávka
21
0
0
21
159 : 763
0
Tabulka střelců
Jan Hrabec
Sokol Klimkovice
227
Ondřej Opat
Sokol Krmelín
192
Ondřej Hron
Sokol Klimkovice
178
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Opat
Sokol Krmelín
9
Marek Waschek
HCB Karviná B
6
Kryštof Novák
Sokol Ostrava B
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Urban
TJ TŽ Třinec
20
Ondřej Zamazal
Sokol Krmelín
14
Robin Žvak
KH Orel Paskov
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.