Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Čestmír Kořínek
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
MSL Muži
4.6. 16:00
NA087
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
3.6. 18:00
NA086
Třinec - Paskov
37 : 41
27.5. 09:00
NA082
Orlová - Krmelín
23 : 26
7.5. 10:30
NA068
Krmelín - Paskov
35 : 22
23.4. 17:35
NA060
Klimkovice - Trnávka
17 : 26
9.4. 10:30
NA051
Trnávka - Třinec
33 : 29
MSL Starší žáci sk. A
25.5. 18:20
NB040
Ostrava - Polanka
30 : 21
16.10. 10:20
NB017
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
9 : 32
10.9. 10:30
NB001
Kopřivnice - Ostrava
28 : 19
MSL Mladší žáci sk. A
25.5. 17:10
NC040
Ostrava - Polanka
40 : 43
16.10. 09:00
NC017
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
19 : 31
10.9. 09:00
NC001
Kopřivnice - Ostrava
26 : 32
MSL Starší žáci sk. B
7.5. 12:00
ND060
Krmelín - Klimkovice
40 : 20
23.4. 16:10
ND054
Klimkovice - Karviná B
15 : 36
MSL Mladší žáci sk. B
25.5. 16:00
NE077
Ostrava B - TJ TŽ Třinec
22 : 38
7.5. 09:00
NE064
Krmelín - Pepino SKP Fr.-Místek B
29 : 18
9.4. 09:00
NE051
Trnávka - Pepino SKP Fr.-Místek B
9 : 36
5.11. 13:30
NE036
Pepino SKP Fr.-Místek B - Krmelín
35 : 30
9.10. 09:00
NE019
Trnávka - Krmelín
2 : 33
MSL Starší žačky
3.6. 16:30
NJ040
Třinec - Ostrava-Zábřeh
22 : 28
29.4. 14:30
NJ056
Poruba - SC Bohumín
19 : 22
25.3. 11:30
NJ044
Poruba - Karviná
24 : 34
24.9. 10:30
NJ009
Poruba - Ostrava-Zábřeh
38 : 25
MSL Mladší žačky
25.3. 09:30
NK042
Poruba - TJ TŽ Třinec
22 : 8
24.9. 09:00
NK012
Poruba - Sokol Hrabůvka
32 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.