Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Karel Bětík
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1956
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2020
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:15
AO290
Zlín - TJ Cement Hranice A
22 : 27
20.5. 15:25
AO288
Talent A - Zlín
25 : 22
20.5. 12:40
AO285
U. Hradiště - Zlín
19 : 20
20.5. 10:50
AO283
Zlín - Dukla B
17 : 23
30.4. 17:00
AO239
Zlín - Karviná A
21 : 23
30.4. 15:00
AO237
Lovosice - Zlín
11 : 29
30.4. 13:00
AO235
Zlín - Pardubice
33 : 17
30.4. 10:00
AO232
Most - Zlín
20 : 17
18.3. 13:30
AO156
Zlín - TJ STM Olomouc
19 : 19
18.3. 10:30
AO153
Jičín - Zlín
22 : 27
18.2. 14:30
AO117
Pepino SKP Fr.-Místek A - Zlín
33 : 14
21.1. 14:25
AO078
Zlín - Náchod
17 : 27
21.1. 12:35
AO076
Handball Brno - Zlín
29 : 19
21.1. 10:45
AO074
Liberec - Zlín
23 : 24
21.1. 08:55
AO072
Zlín - Třeboň
17 : 20
10.12. 16:15
AO050
Sokol V. Meziříčí - Zlín
21 : 17
10.12. 13:30
AO047
Zlín - Házená Mělník
23 : 26
10.12. 08:00
AO041
Šťáhlavy - Zlín
20 : 15
ZL starší žáci
7.5. 11:00
ZC126
Zlín - Napajedla
23 : 18
22.4. 09:00
ZC116
U. Hradiště - Zlín
21 : 27
8.4. 10:30
ZC113
Zlín - Luhačovice
33 : 27
2.4. 10:15
ZC105
Zubří A - Zlín
25 : 23
26.3. 11:00
ZC100
Zlín - Holešov
37 : 9
5.3. 13:30
ZC087
Zlín - Vsetín
40 : 19
21.2. 18:15
ZC083
Rožnov p.R. - Zlín
16 : 27
11.2. 13:00
ZC074
Zlín - Zubří B
32 : 28
28.1. 17:00
ZC072
Bystřice p.H. - Zlín
9 : 42
12.11. 09:00
ZC050
Zlín - U. Hradiště
26 : 27
6.11. 10:30
ZC047
Luhačovice - Zlín
16 : 24
30.10. 10:30
ZC039
Zlín - Zubří A
14 : 20
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Paskov
37 : 41
video
online
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
video
online
Suchdol n/O - Orlová
21 : 21
video
online
Nový Jičín - Trnávka
30 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trnávka
16
14
1
1
457 : 357
29
2
Hlučín
16
12
1
3
439 : 373
25
3
Krmelín
16
11
1
4
415 : 337
23
4
Suchdol n/O
16
9
2
5
415 : 352
20
5
Orlová
16
7
1
8
347 : 350
15
6
Třinec
16
5
2
9
439 : 465
12
7
Paskov
16
5
0
11
397 : 442
10
8
Nový Jičín
16
3
0
13
387 : 463
6
9
Klimkovice
16
2
0
14
290 : 447
4
Tabulka střelců
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
117
Roman Janík
HC Hlučín
102
Roman Šidlo
TJ TŽ Třinec
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Tégláš
KH Orel Paskov
36
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Roman Janík
HC Hlučín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pyszko
TJ Meteor Orlová
32
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
30
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.